En Kullanışlı 5 KPSS Android Uygulaması

Android programları arasında kpss ile ilgili olanlar arasında gerek soru çözümü gerek güncel bilgiler gerekse konu anlatımı ve çıkmış sorular bakımından kapsamlı içerik olarak zengin ve çalışmalarınızı verimli hale getirecek 5 apk uygulama.Günümüzde insanlık pek çoğu da android işletim sistemi kullanan akıllı telefonlardan ayrı yaşayamaz hale geldi.Genelde boş vakit geçirme sebebiyle zaman kaybına ve aleyhe olan bu sürekli birliktelik kpss hazırlığı açısından bulunacak yararlı uygulamalar ile çalışmayı arttırıp lehe çevrilebilir.İşte bu amaçla açıklamalarıyla birlikte paylaşılan 5 seçme uygulamaya aşağıdaki linklerden erişebilirsiniz.

1.)KPSS Güncel Bilgiler 2017 Apk


İsmi güncel bilgiler olmasına rağmen içeriğinde tarih vatandaşlık coğrafya vb konularla ilgili bilgi ve notlar da içeriyor.2017 ye has olması güncelliği açısından ise artı bir özellik.Çalışmalarınız için kesinlikle katkısı olacaktır.

⇒ Boyut : 3.7 mb ⇐

indir


2.)KPSS A Tüm Konu Özetleri Apk


Hukuk,maliye,iktisat,muhasebe alan derslerini içeren niteliğine göre özet ile kitap arası sayılabilecek fakat çoğu önemli noktaların belirtildiği ve anlaşılır akıcı bir dil kullanılmış bir ders notu uygulaması.

⇒ Boyut : 1,8 mb ⇐

indir


3.)KPSS Cebimde Apk


Yine kpss ile ilgili ortaöğretim-önlisans-lisans düzeyinde ders anlatımları ve ayrıca sınavla ilgili bilinmesi gereken terimler sözlüğü,çıkmış sorular,hafızada kalıcı olması için kelime şifreleme tekniği ile hazırlanmış önemli ve pratik bilgiler,coğrafi bilgi haritaları ve güncel bilgi bölümü bulunmaktadır.Bu içerikleriyle diğer uygulamalardan daha bütüncül ve kapsamlı.

⇒ Boyut : 26 mb ⇐

indir


4.)KPSS Soru Canavarı Apk


Sınavda çıkmış ve çıkabilecek tarzda sorular ile derlenmiş öğretici, zaman tutma özelliği de bulunan testlere ve denemelere sahip bir uygulama.Soru çalışmalarına özgü olarak kullanılabilir.Ek olarak güncel bilgiler,ezberlenmesi kolay kısa bilgi şifrelemeleri ayrıca harita anlatımlarına sahip.

⇒ Boyut : 27 mb ⇐

indir


5.)1000 Soruda KPSS Tarih Apk


10 bölüme ayrılmış müfredata uygun tarih sorularından oluşma testlerin bulunduğu bir uygulama.Çözme becerinizi arttırıp tarih açısından sınava hazırlıkta yardımcı.Ana içerik olan testlerin yanında diğer birkaç ekstra özellik de uygulamada mevcut.

⇒ Boyut : 1 mb ⇐

indir


Bc.vc den dosya indirme resimli anlatım için :

tikla

 

Reklamlar
Tagged with: , , , ,
Android, Kpss kategorisinde yayınlandı

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

Bu blogu takip etmek ve yeni gönderilerle ilgili bildirimleri e-postayla almak için e-posta adresinizi girin.

Diğer 755 takipçiye katılın

AYRINTILI ARAMA
  • 2,023,880
%d blogcu bunu beğendi: